Strona główna Promocje Galeria O nas Oferta dla klientów 60+ Kontakt
 
 

Oferta dla klientów 60+

Zapraszamy klientów 60+ do korzystania z naszej specjalnej oferty usług:

 • Zamówienia na telefon z dostawą i wniesieniem do domu. Osoby starsze nie wychodząc z domu mogą porozmawiać ze sprzedawcą przez telefon, zdobyć informacje o interesujących produktach i dokonać zamówienia. Towar zostanie dostarczony pod wskazany adres (ewentualny koszt transportu zależy od adresu dostawy).
  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 77 4270245
   

 • Punkt obsługi klienta 60+ - zindywidualizowana obsługa osób starszych w punkcie obsługi klienta na terenie naszego sklepu. Do dyspozycji klienta 60+, który odwiedzi sklep, oddajemy specjalnie oznakowane stanowisko, gdzie można skorzystać z indywidualnej porady specjalisty handlowego, wybrać odpowiedni dla potrzeb produkt z asortymentu sklepu, szybko zrealizować zakup i nie czekać w długiej czasami kolejce
   

 • „Dzień tematyczny dla seniora”, polegający na kompleksowej edukacji seniora przez fachowców z zakresu: remontu łazienki, remontu kuchni, remontu salonu, dociepleń, kładzenia płytek, parkietów, tynku, malowania i wystroju wnętrz, malowania fasady, elewacji, instalacji wewnętrznych, brukowania. Raz w miesiącu nasza Firma organizuje dzień tematyczny dla seniora, gdzie na wyznaczonym stoisku do dyspozycji w godzinach pracy sklepu fachowiec z zakresu tematyki podanej w danym dniu będzie świadczył darmowe porady. Zdefiniowano następujące tematy i formę pierwszych czterech spotkań tematycznych: remont łazienki, remont kuchni, remont salonu, utrzymanie i pielęgnacja ogrodu. Kolejne tematy będą zdefiniowane na podstawie Państwa sugestii przekazanych w ankietach dostępnych w naszej firmie.

  Spotkania odbywać się będą w drugą sobotę miesiąca, począwszy od stycznia 2015r. Każdemu klientowi będzie przysługiwał pakiet promocyjny 5% zniżki na zakupy dokonane do miesiąca czasu od wizyty w dniu tematycznym pod warunkiem zapisania się do bazy klientów korzystających z bezpłatnej porady fachowca w danym dniu.

  ZAPRASZAMY!