Strona główna Galeria O nas Kontakt
 

„Podstawowym założeniem firmy jest dbałość o klienta oraz o towar najwyższej jakości przy konkurencyjnych cenach”

SERDECZNIE WITAMY PAŃSTWA NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

MAGBET to firma, która od 2000r prowadzi działalność w zakresie sprzedaży i dystrybucji materiałów budowlanych, doradztwa technicznego, nadzoru budowlanego i usług transportowych. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie oraz umiejętność kompleksowego i sprawnego działania.

MAGBET swoją pozycję zawdzięcza również wytyczonym przez siebie celom, którymi są: rzetelna obsługa, fachowe doradztwo techniczne, konkurencyjne ceny, szeroka oferta asortymentowa, dobra jakość produktów.
Zdobyte doświadczenia pozwalają nam w coraz szerszym stopniu zaspokoić potrzeby naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów z branży budowlanej, wykończeniowej, instalacyjnej (elektrycznej, wod-kan, c.o.), ocieplenia, elektronarzędzi, artykułów ogrodowych i wiele innych.
Swoim Odbiorcom oferujemy solidność w kontaktach, kompleksowe zaopatrzenie budowy, kierownictwo i nadzór, usługi transportowe (wraz z HDS-em), różne formy płatności (gotówka, przelew, karta).
W swojej pracy wykorzystujemy coraz to nowsze technologie, współpracujemy z dużymi i nowoczesnymi firmami zapewniając Państwu materiały i usługi na najwyższym poziomie a zarazem w przystępnej cenie.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !!!